Digiteerimine

Mida me mõistame digiteerimise all? Tavaliselt räägitakse mõistetes "skaneerimine" (scanning) ja digiteerimine (digitizing). Skaneerimise all mõistetakse tavaliselt tekstide, piltide, fotode ja graafiliste failide teisendamist arvutisse digitaalsele kujule. Digiteerimine tähendab aga igasuguse paberil või failis oleva infomaterjali, ka video ja heli viimist elektroonilisse vormi. Seega digiteerimine on üldisem mõiste, kui skaneerimine. Digiteerida saab dokumendi skanneriga füüsiliselt kontaktselt ja mittekontaktsete meetoditega, spetsiaalsete skanneritega. Kontaktselt skanneerides asetatakse originaal skannerisse (koopiamasinasse). Mittekontaktselt skaneerides on digitaalse skanner-kaamera digiteerivast materjalist eemal ega puuduta seda. Digiteerimise tulemusena saadakse teile olulisest dokumendist või fotost digitaalne kujutis arvutisse. Digitaalse dokumendi säilitamise osas konsulteeri ITmees tehnilise osakonnaga.

 

    • Digiteerimisel kasutame tarkvaratootja ABBYY tooteid, kus on võimalik eesti keele, numbrite ja käsikirja tuvastus ning palju muud huvitavat.

 

ABBYY PDF Transformer

PDF Transformer on kõige komplekssem lahendus PDF failide konverteerimiseks. Ainult ühe klahvivajutusega on võimalik konverteerida PDF fail Microsoft Wordi, Excelisse, PowerPointi, HTML`i ja TXT`sse ning vastupidi. PDF Transformer on suurepärane vahend nii äriettevõttele kui ka kodukasutajale PDF failide töötlemiseks.

Osta toode: http://itmees.ee/component/content/article?id=64

Telli skanner: http://itmees.ee/skannerid

 

 ABBYY FineReader

Ideaalne lahendus vähese vaeva ning minimaalsete kuludega paber või PDF-põhistest dokumentidest luua elektroonsed koopiad. Eestikeelne kasutajaliides!

Osta toode: http://itmees.ee/tarkvara/rakendustarkvara/abbyy/136-abbyy-finereader-12-0-pro
Telli skanner: http://itmees.ee/skannerid

 

 

 ABBYY FlexiCapture

Käsitsi andmete sisestamine on igav ja vaeva nõudev. Sellest tekivad mitmed probleemid nagu viivitus andmete sisestamisel, suur kogus trükija poolt valesti sisestatuid andmeid, kõrge kulu lisatööjõule, kontoriruumide rent jne. Ainuke lahendus sellele oleks automaatne andmete sisestussüsteem. ABBYY FlexiCapture võimaldab töödelda nii sarnaseid kui ka erinevaid tüüpe dokumente, näiteks küsitlusi, lepinguid ja teste. FlexiCapture võimaldab töödelda nii trüki- kui ka käsikirja.

Küsi infot toote kohta